Nemáte plány na víkend? Prinášame pár TIPOV na podujatia v Trenčíne


Foto: Nemáte plány na víkend? Prinášame pár TIPOV na podujatia v Trenčíne Foto: visit.trencin.sk

S programom na tento víkend si už nemusíte lámať hlavu. Máme pre vás pár tipov na podujatia, ktoré prebehnú najbližšie dni v Trenčíne. Do Trenčína sa vráti vlna hip hopu, ale aj iných žánrov a pestré divadelné predstavenia.

Hip hopová párty

Pri spoločnej oslave 50. výročia vzniku hip hopu a založenia legendárneho klubu Lúč si organizátori pripravili párty plnú skvelej hudby a jedinečnej atmosféry, o ktorú sa postará trio domácich DJ´s Bulwa, Riči T a I-Vibe. Párty sa uskutoční v piatok 17. novembra v Klube Lúč o 20:00 hod. S otcom slovenského hip hopu Brančim Kováčom alias Vecom očakávajte jedinečnú zábavu.

Koncerty vo Hviezde

Večer plný koncertov prebehne v sobotu 18. novembra v Hviezde o 18:00 hod. s lídrami Novembra´89 s Michaelom Kocábom a Ladislavom „Agnesom“ Snopkom. Diskusia bude spojená s koncertom trenčianskej legendy Bez Ladu a skladu, ktorej budú kontrovať aj Karpatské chrbáty.

Cena vstupenky je v predpredaji 15 eur a na mieste 18 eur. Vstupenky na podujatie kúpite online, v Kultúrno informačnom centre alebo priamo na mieste.Detský divadelný klub

V Klube Lúč prebehne veršovaná, veselá rozprávka o Popolvárovi. Počas predstavenia sa dozviete o tom, že nie je dôležité, ako vyzeráte, ale čo dokážete. Hru napísali a účinkujú v nej Juraj Haviar a Tomáš Pohorelec. O hudbu a texty piesní sa postaral Tomáš Pohorelec. Divadelné predstavenie Popolvár sa odohrá v nedeľu 19. novembra o 15:00 hod., druhé prebehne o 17:00 hod.

Cestovateľská prednáška

V nedeľu 19. novembra o 15:00 hod. máte jedinečnú možnosť navštíviť Kaviareň Na Ceste a porozprávať sa s Petrom Bôžikom. Zistíte, aké je to prejsť 4-tisíc kilometrov na bicykli v ďalekej Austrálii. Ak ste zvedaví, príďte si prednášku vypočuť a dať si k nej kávu, čaj či pohár dobrého vína.

Dračie dni

Dračie dni za vami tentokrát prichádzajú v podobe divadelného turné, ktoré precestuje Slovensko. Tešiť sa môžete na originálne predstavenie, ktoré vtiahne do deja malých aj veľkých divákov. Čaká nás množstvo smiechu aj prekvapení,“ píše sa v pozvánke na podujatie. 

Divadlo v Hviezde zažijete v nedeľu 19. novembra o 16:00 hod, cena vstupenky je 17 eur. Tešiť sa však môžete aj na celkom nový štýl zážitku. Nestačí sa totiž len pozerať, do príbehu sa budú môcť zapojiť aj detskí diváci.


Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: