Štyridsiatnik za volantom plápolal po trenčianskych cestách. Keď ho policajti zbadali, dôvod im bol hneď jasný


Foto: Štyridsiatnik za volantom plápolal po trenčianskych cestách. Keď ho policajti zbadali, dôvod im bol hneď jasný Foto: Polícia SR-Trenčiansky kraj

Sadnúť si po celodennom popíjaní za volant nie je dobrý nápad. Presvedčil sa o tom štyridsiatnik v Trenčíne. Jeho neštandardný spôsob jazdy neunikol pozornosti mužov zákona. „Hliadka Obvodného oddelenia Policajného zboru z Trenčína spozorovala v meste Trenčín na Bratislavskej ulici vozidlo Škoda Superb, ktoré jazdilo zo strany na stranu,“ informovala polícia na svojich stránkach.

Policajti vodiča zastavili a podrobili dychovej skúške.  „Tá krátko po 16:00 hodine skončila s výsledkom až 3,13 promile alkoholu,“ upresnila polícia s tým, že opakovaná dychová skúška mala o niečo nižšiu hodnotu a to 2,92 promile alkoholu.

Nespratný vodič skončil v policajnej cele. „Potom ako v policajnej cele vytriezvie, dostane možnosť vysvetliť motív svojho nezodpovedného konania,“ uviedla polícia a dodala, že 42-ročného vodiča neminie obvinenie z prečinu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky.


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu