Tragédia v Novom Meste nad Váhom. V jednom z bytov bolo nájdené telo mladej ženy bez známok života


Foto: Tragédia v Novom Meste nad Váhom. V jednom z bytov bolo nájdené telo mladej ženy bez známok života Foto: Marián Michalko

Na jednom zo sídlisk v Novom Meste nad Váhom malo podľa polície dôjsť v nočných hodinách ku tragickej udalosti. Informovala o tom polícia na svojich stránkach s tým, že aktuálne na mieste prebiehajú počiatočné úkony.


V jednom z bytov na Športovej ulici mal vyhasnúť život mladej ženy.  Potvrdila to aj trenčianska polícia. “Na základe doteraz zistených skutočností bolo v byte na Športovej ulici nájdené telo mladej ženy bez známok života,” uviedli trenčianski policajti na sociálnej sieti.

Čo sa presne udialo za dverami bytu, bude predmetom vyšetrovania. Ako prezradili susedia, mladík, ktorý žil v byte spolu s mladou ženou, sám privolal záchranku. “Prišla záchranka, že ju privolal priateľ tej slečny, že sa pobili a ona nedýcha. Potom už prišli aj policajti,” opísali susedia.

“Je mi to veľmi ľúto, oboch som poznala. Nemôžem tomu uveriť. Čo viem, tak sa rozišli, a iba pred nedávnom sa dali dokopy,” prezradila ďalšia suseda s tým, že príčinou rozchodu mali byť bitky. “Veľa sa toho nahovorí, ale kto vie, čo sa deje za zatvorenými dverami. Ona bola dobré dievča, veľmi milá suseda, povrávalo sa, že ju bije, je to veľká tragédia,” uzavrela suseda.

Prečítajte si viac: