Krvavá dráma na Považí. Len 17-ročný mladík útočil s nožom, zranil troch ľudí


Foto: Krvavá dráma na Považí. Len 17-ročný mladík útočil s nožom, zranil troch ľudí Foto: ilustračné foto archív Polícia SR-Trenčiansky kraj

Iba 17-ročný mladík sa počas uplynulého víkendu nevedel zmestiť do kože. „V Dubnici nad Váhom sa počas víkendového večera odohrala krvavá dráma. Na terase miestneho pohostinstva mala najskôr prebehnúť potýčka dvoch žien. Jeden zo svedkov, 46-ročný muž, sa snažil situáciu medzi ženami upokojiť. Počas toho k nemu pristúpil len 17-ročný chlapec s nožom v ruke a bodol ho 3 krát do oblasti brucha,“ informovala trenčianska policajná hovorkyňa Katarína Kuzmová.  

Mladík pokračoval v besnení aj po tomto útoku. „Následne mladý páchateľ pristúpil aj mladistvému, tiež 17-ročnému chlapcovi, ktorého fyzicky napadol. S nožom ho raz bodol do ľavého ramena so slovami ,,dopichám Ťa celého“,“ opísala K. Kuzmová a dodala, že potom ešte napadol aj 33-ročného muža a to tak, že ho opakovane udrel päsťou do oblasti tváre, pričom po páde poškodeného na zem pokračoval v útoku kopaním do chrbta.

Potom sa vydal mladík na útek. Polícia po páchateľovi tohto skutku intenzívne pátrala, pričom už nasledujúci deň došlo k jeho zadržaniu,“ ozrejmila trenčianska policajná hovorkyňa s tým, že polícia po vykonaní výsluchu svedkov udalosti a ďalších potrebných procesných úkonov dospela k záveru, že má dostatok podkladov k tomu, aby mohlo byť voči útočníkovi vznesené obvinenie.

Agresívny mladík čelí obvineniu zo zločinu ublíženie na zdraví v štádiu pokusu v súbehu s prečinom výtržníctvo a prečinom nebezpečné vyhrážanie a bol podaný podnet na jeho vzatie do väzby.

Prečítajte si viac: