FOTO: V Trenčíne si povedali dosť! Neporiadok z parku musel zmiznúť


FOTO: V Trenčíne si povedali dosť! Neporiadok z parku musel zmiznúť
Galéria: 6 fotiek
Foto: archív mesto Trenčín

Už sa na to nemohli viac pozerať. V parku generála Milana Rastislava Štefánika v Trenčíne, pri plote v blízkosti železničnej stanice sa hromadila kopa odpadkov. Kompetentným pretiekol už pohár trpezlivosti a zakročili. Koncom júla tam hliadka mestskej polície za bieleho dňa načapala dvojicu ľudí bez domova pri ľúbostných radovánkach, tentokrát riešili ďalší problém.


„V ostatných dňoch sa nakopil neporiadok všeličoho v parku pri plote v blízkosti železničnej trate. Najrozličnejšie veci tam nanosili konkrétni ľudia bez domova. Terénny pracovník Mestskej polície Trenčín zakročil,“ upresnilo mesto na svojich stránkach s tým, že z klientského centra mestského úradu prevzal vrecia na odpad a doniesol ich rovno do rúk tým, ktorí boli za túto skládku odpadu zodpovední.

Ako mesto ďalej uviedlo, ľudia bez domova, ktorí sa v tých mestách zdržiavajú bez zbytočných slov uznali, že to treba upratať a naplnili vyše 20 veľkých vriec vecami, ktoré následne putovali na skládku odpadu. „Zostáva veriť, že si vzali ponaučenie a podobná situácia na akomkoľvek verejnom priestranstve sa tak skoro nezopakuje,“ skonštatovalo mesto.

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo


Prečítajte si viac: