VIDEO: Nebuď ako Miroslav. Nesadaj za volant opitý. Takto to potom dopadá


Foto: VIDEO: Nebuď ako Miroslav. Nesadaj za volant opitý. Takto to potom dopadá
Galéria: 10 fotiek
Foto: Marián Michalko

Do pojednávacej miestnosti Okresného súdu v Trenčíne dnes krátko pred jednou hodinou popoludní priviedla policajná eskorta 39-ročného Miroslava J. Ten podľa polície na svojom aute nevenoval dostatočne pozornosť vedeniu vozidla. Nedodržal takú vzdialenosť, aby mohol včas znížiť rýchlosť jazdy, prípadne zastaviť a narazil do zadnej časti autobusu.


Pri hrozivo vyzerajúcej nehode sa nikto našťastie nezranil. Z obyčajnej nehody sa však v okamihu vykľula omnoho dramatickejšia situácia. Okrem toho, že Miroslav mal riadne pod čapicou, nafúkal 1,69 promile, za obdobný skutok už bol v minulosti odsúdený. „Vodič bol za obdobný skutok v posledných 24 mesiacoch odsúdený rozhodnutím Okresného súdu v Trenčíne, za skutok spáchaný vo februári minulého roka,“ upresnila polícia.

Miroslav sa tak opäť ocitol na súde. Netrvalo dlho a padlo rozhodnutie. Nepoučiteľný vodič prišiel na šesť rokov o vodičský preukaz a bol mu uložený trest odňatia slobody na šesť mesiacov s podmienkou na dva roky.Prečítajte si viac: