Otcovi s takmer tromi promile robila pri popíjaní s kamarátmi spoločnosť jeho maloletá dcéra


Foto: Otcovi s takmer tromi promile robila pri popíjaní s kamarátmi spoločnosť jeho maloletá dcéra Foto: ilustračné foto archív pixabay

Láska k alkoholu bola omnoho silnejšia, ako k vlastnej dcére. Muž popíjal v spoločnosti svojich kamarátov, pred zrakmi svojej maloletej dcéry. „V utorok 12. septembra 2023 o 14:20 hodine prijala stála služba mestskej polície hlásenie o osobe požívajúcej alkoholický nápoj v prítomnosti maloletého dievčatka v Átriu pod Mestskou vežou,“ informovala hovorkyňa mesta Trenčín Erika Ságová.

Hliadka mestskej polície okamžite vyrazila a na mieste našla troch mužov a maloleté dievčatko. „Jeden z mužov uviedol, že dcéru svojej exmanželky má vo svojej výhradnej starostlivosti. Nakoľko javil známky požitia alkoholu, privolali mestskí policajti kolegov zo štátnej polície,“ pokračovala hovorkyňa mesta s tým, že privolaná hliadka štátnej polície podrobili muža dychovej skúške. Ten nafúkal takmer 3 promile.

„Na miesto sa dostavila aj privolaná sociálna kuratela. V tom čase tam prišla aj matka maloletej, ktorú kontaktovala stála služba mestskej polície. Žena sa s pracovníčkami sociálnej kurately dohodla na stretnutí nasledujúci deň a odišla spolu so svojou maloletou dcérou,“ uzavrela E. Ságová.

Prečítajte si viac: