Výčíňa pri Váhu neďaleko Trenčína zvrhlík? V priebehu troch mesiacov ďalší desivý incident


Foto: Výčíňa pri Váhu neďaleko Trenčína zvrhlík? V priebehu troch mesiacov ďalší desivý incident Foto: Marián Michalko

Koncom apríla sme vás informovali o nepríjemnom zážitku devätnásťročnej Sabiny počas prechádzky pri Váhu neďaleko Skalky nad Váhom. Podľa jej slov sa za ňou vyrútil neznámy muž a začal ju prenasledovať. Na všetko sa bezmocne prizerala jej mama. So svojou dcérou mala v tom čase videohovor.

Len pár metrov od toho miesta sa v  podobnej situácii ocitla 27-ročná Silvia. „Prišli sme sem na toto miesto a išli sme tak po kolená do vody, tu moc hlboká voda nie je. Mala som psíka na vôdzke, aby mohol chodiť okolo mňa, on sa tam hral, my sme sa s kamarátkou rozprávali,“ opísala Silvia.

Idylka sa však zvrtla v okamihu, keď si na protiľahlom brehu všimli cudzieho nahého chlapa. „Neviem ako dlho tam bol, sme ho zahliadli až po chvíli, chodil poza stromy, snažil sa skryť a potom si sadol na zem,“ pokračovala mladá žena.

Ako ďalej Silvia prezradila, muž sa začal bez ostychu uspokojovať. „Bola to možno minúta, dve, čo tam bol, potom sem prišla aj rodinka s malými deťmi a tak sa asi zľakol a odišiel,“ pokračovala Silvia. „Nestihli sme ani zavolať políciu. Telefóny sme nemali pri sebe, nechali sme ich na brehu a kým by som sa so psíkom dostala na breh, on ma ťahal stále do vody,“ pokračovala Silvia.

Mladá žena sa zdôverila, že aj keď to nebolo pre ňu a jej kamarátku príjemné, horšie to môže byť podľa jej slov pre mladé dievčatá, alebo rodiny s deťmi, ktoré sa tam chodia kúpať.


Ako informovala trenčianska policajná hovorkyňa Katarína Kuzmová, polícia sa uvedeným prípadom už zaoberá a po mužovi bude pátrať.

Polícia v nadväznosti na uvedený prípad apeluje a vyzýva občanov, aby v prípade ak sú svedkami, alebo majú podozrenie z páchania akéhokoľvek protiprávneho konania, aby ju kontaktovali. V prípade ohrozenia na živote alebo zdraví môžu občania volať tiesňovú linku polície 158. Taktiež ak majú občania podozrenie na akékoľvek protiprávne konanie, môžu volať políciu na čísle 158,“ upresnila K.Kuzmová.

Na záver trenčianska policajná hovorkyňa doplnila, že včasným oznámením a prijatím informácie o protiprávnym konaní sa zvyšuje pravdepodobnosť zadržania jeho páchateľa a samotného objasnenia takéhoto skutku ako v prípade, keď takúto informáciu obdržíme s časovým odstupom.

Prečítajte si viac: