Dramatická záchrana po koncerte Rammstein. Trenčianski mestskí policajti ratovali fanúšika z Izraela


Foto: Dramatická záchrana po koncerte Rammstein. Trenčianski mestskí policajti ratovali fanúšika z Izraela Foto: Mário Badík/mm

Koncert legendárnej nemeckej hudobnej skupiny pritiahol do Trenčína viac ako 40-tisíc ľudí z celého sveta. Medzi nimi aj ženu z Izraela s jej bratom. Po skončení najväčšej hudobnej šou na Slovensku ale súrodenci zažili najhoršie okamihy svojho života.


Vo štvrtok krátko po druhej ráno dorazila na oddelenie Mestskej polície v Trenčíne vystrašená žena.  „Občianka z Izraela, požiadala o pomoc s nájdením ťažko chorého brata. Po skončení koncertu skupiny Rammstein zostal uviaznutý v kolóne vozidiel a neodkladne potreboval užiť liek, inak bude v ohrození života,“ uverejnilo mesto Trenčín na svojich stránkach.


Mestskí policajti vyrazili okamžite do ulíc mesta. „Vyslaná hliadka previezla pani na letisko a v spolupráci s bezpečnostnou službou sa jej podarilo muža po takmer pol hodine nájsť,“ doplnilo mesto s tým, že následne ho policajti previezli do budovy polície, kde potrebný liek užil.

Prečítajte si viac: