Nákladné auto, ktoré ukradli v Svinnej, sa našlo na odpočívadle. Jeho náves bol však prázdny


Foto: Nákladné auto, ktoré ukradli v Svinnej, sa našlo na odpočívadle. Jeho náves bol však prázdny Foto: Facebook/HAKA-Hľadá sa auto krádeže automobilov

V priebehu víkendu od 17. júna do 19. júna došlo v obci Svinná v okrese Trenčín k odcudzeniu zeleného nákladného vozidla značky Mercedes Benz, s poznávacou značkou TN472BR. Pôvodne bolo auto zaparkované v sklade za železničným priecestím.

Po ukradnutom vozidle následne pátrala skupina so zameraním na kradnuté autá (HAKA), ktorej členovia na základe súhlasu majiteľa zverejnili všetky poznávacie znaky vozidla s cieľom zvýšiť efektívnosť hľadania. Práve vďaka členovi skupiny HAKA sa toto nákladné vozidlo podarilo vypátrať. Predpokladá sa, že zlodeji auto ukradli práve kvôli tovaru, ktorý sa nachádzal vo vnútri návesu.

Vozidlo bolo nájdené na prvom odpočívadle Hradište smer Vestenice,“ upresnil jeden z členov skupiny HAKA v príspevku na sociálnej sieti s tým, že tovar sa už v nákladiaku nenachádzal. Zároveň dodáva, že po nájdení vozidla na miesto smerovala polícia.


Prečítajte si viac: