Neželaný darček z koncertu. Na letisku si na rammstenistoch pochutnali malé potvory


Foto: Neželaný darček z koncertu. Na letisku si na rammstenistoch pochutnali malé potvory Foto: Mário Badík

Fanúšikovia Rammsteinu si z koncertu, ktorý sa konal v stredu na letisku v Trenčíne neodniesli len super zážitok. Okrem päť hodín trvajúcej zápchy po skončení koncertu ich rozčertil aj suvenír, ktorý  si viacerí z nich doniesli domov. Na letisku si na nich pochutnávali kliešte!


„Kamaráti, verím, že ste si koncert užili minimálne tak ako ja. No teraz choďte pred zrkadlo a popozerajte sa po svojom tele. Ja som si z koncertu doniesla malého kamaráta, ktorý mi cucia krv. Pre tých, ktorí nechápu, ide o kliešťa. Fakt mohli pokosiť to parkovisko,“ varovala jedna z fanúšičiek na sociálnej sieti ostatných účastníkov koncertu.


„Aj ja som mal jedného,“ píše ďalší fanúšik. „Nie je možné. Ja aj keď som nejakého mal, zomrel od nudy v aute, keď sme sa súkali z parkoviska 300 metrov za hodinu,“ naráža iný fanúšik na päť hodinové kolóny, ktoré vznikli po koncerte pri výjazde z letiska.


V Trenčíne je aktuálne problém s kliešťami. V tamojšej Fakultnej nemocnici hospitalizovali pred niekoľkými dňami osem pacientov s kliešťovou encefalitídou, vírusovým ochorením, ktoré postihuje centrálny nervový systém a prenášajú ho kliešte. Hospitalizovaní pacienti sa podľa všetkého nakazili z nepasterizovaných mliečnych výrobkov.


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu