Večer dvoch kamarátov sa zmenil na nočnú moru. Muž z Prievidze napadol ženu nožnicami na papier


Foto: Večer dvoch kamarátov sa zmenil na nočnú moru. Muž z Prievidze napadol ženu nožnicami na papier Foto: Facebook/Polícia SR - Trenčiansky kraj

V okrese Prievidza sa vo večerných hodinách odohral desivý incident, o ktorom informovala polícia Trenčianskeho kraja. Žena z Prievidze pozvala k sebe na návštevu kamaráta, s ktorým popíjali víno. Po čase sa muž začal správať agresívne, kričal na ňu, vulgárne jej nadával a dožadoval sa väčšieho množstva alkoholu.

Počas toho, ako sa mu žena snažila vysvetliť, že už alkohol nemá, muž chytil nožnice na papier, ktoré našiel položené na kuchynskej linke. Roztvoril ich a prešiel jej nimi po krku od ľavého ucha k pravému. Následne sa jej začal vyhrážať bodnutím do chrbta a dokonca aj smrťou.

Muž ženu poslal, aby išla zohnať viac alkoholu. Tá neváhala a túto možnosť využila na únik. Akonáhle byt opustila, išla žiadať o pomoc suseda, u ktorého sa jej následne podarilo zavolať na políciu a tento čin nahlásiť.


Policajná hliadka krátko pred polnocou obmedzila muža na osobnej slobode. Bol umiestnený do cely policajného zaistenia. S mužom po zadržaní bola vykonaná dychová skúška, ktorá skončila s výsledkom 1,38 mg/l, čo je v prepočte 2,88 promile alkoholu,“ uviedla polícia v príspevku na sociálnej sieti.

Prievidzská polícia obvinila tohto 47-ročného muža z prečinu Nebezpečné vyhrážanie, spracovaný bol aj podnet na jeho vzatie do väzby.Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu