Rammstein predviedli v Trenčíne famóznu šou. Po skončení koncertu trval výjazd z parkoviska 5 hodín


Foto: Rammstein predviedli v Trenčíne famóznu šou. Po skončení koncertu trval výjazd z parkoviska 5 hodín
Galéria: 4 fotky
Foto: archív Rammstein-Slovak Republic

Nemecká kapela predviedla v Trenčíne nezabudnuteľnú šou. Pochvalu za relatívne slušne zvládnutú organizáciu dopravy pred začatím koncertu si zaslúžia nielen samotní organizátori, ale aj polícia. Všetko to ale zatienila situácia po skončení koncertu. Doprava na trenčianskom letisku skolabovala.

Takmer okamžite po skončení koncertu sa robotníci pustili do rozoberania masívneho oceľového pódia. Pred piatou hodinou ráno z neho už zostalo len torzo. Aj túto šou si mohli užiť všetci, tí, ktorí zaparkovali na vyhradenom a platenom parkovisku na letisku. Tí tam totiž „stvrdli“ niekoľko hodín.


Pódium už odstrojené a my po 5 a pol hodine zapchatého výjazdu z parkoviska konečne opúšťame Trenčín,“ uviedol na sociálnej sieti jeden z návštevníkov koncertu. „Nikdy viac v na tomto mieste a s týmto organizátorom. Mali to celé riadiť od prvej uličky po poslednú, púšťať striedavo a zabezpečiť aby sa nezačali predbiehať. Katastrofa,“ pokračoval  fanúšik kapely s tým že do auta nasadol, krátko pred polnocou a z letiska sa mu podarilo dostať až po piatej hodine ráno.

Mnoho ďalších návštevníkov najväčšej hudobnej šou malo rovnako názor. „Organizátor rezignoval na nejaké riešenie problému pri odchode. Pre nich koncert skončil a my si poraďme ako vieme,“ hromžil na sociálnej sieti ďalší nasrdený fanúšik.


Dostať sa z preplneného parkoviska bola podľa mnohých čistá katastrofa. „Žiadna organizácia. Na Rammstein pôjdem určite ešte aj nabudúce, ale už nie na Slovensku. Neskutočná hanba, čo sa tam včera odohralo. To svet nevidel ten chaos, Totálna nekompetentnosť ako aj nezáujem riešiť čo sa tam odohrávalo. Zarobilo sa na koncerte a to peklo čo tam ľudia zažívali bolo už každému ukradnuté,“ vyjadril sa nespokojný návštevník koncertu.Prečítajte si viac: