Kuriózne nehody v Beluši prekvapili aj ostrieľaných dopravných policajtov


Foto: Kuriózne nehody v Beluši prekvapili aj ostrieľaných dopravných policajtov
Galéria: 6 fotiek
Foto: FB/Polícia SR-Trenčiansky kraj

Ako informovala trenčianska krajská polícia na svojich stránkach, počas víkendu mali považskobystrickí dopravní policajti plné ruky práce. „V Beluši realizovali dve dopravné nehody, aké sa často nestávajú,“ upresnila polícia.

V nedeľu dopoludnia utrpel pri dopravnej nehode ťažké zranenia 67-ročný cyklista na elektrobicykli.. „Pri míňaní vozidla Fiat Punto, ktoré stálo v odstavnom pruhu, vodič tohto vozidla náhle otvoril dvere do jazdnej dráhy cyklistu, ktorý už nedokázal zrážke zabrániť a narazil do dverí vozidla,“ doplnila polícia s tým, že obaja účastníci boli podrobení dychovej skúške s negatívnym výsledkom merania.

V neskorých nočných hodinách zavadil podľa polície 37-ročný vodič elektro kolobežky z dôvodu nevenovania sa plne vedeniu kolobežky o betónový kvetináč stojaci vľavo na krajnici. „Kolobežkár v dôsledku nárazu spadol na zem a pri páde utrpel ľahké poranenie,“ informovala polícia a jedným dychom dodala, že vodič elektro kolobežky nafúkal 1,60 promile alkoholu.Prečítajte si viac: