V Kľačne skončilo auto na streche. Zasahovali tam všetky záchranné zložky


Foto: V Kľačne skončilo auto na streche. Zasahovali tam všetky záchranné zložky
Galéria: 4 fotky
Foto: archív Hasiči Nitrianske Pravno

K dopravnej nehode do obce Kľačno vyrazili dnes krátko pred siedmou hodinou ráno všetky záchranné zložky.  Ako informovali hasiči z Nitrianskeho Pravna, ich jednotke bol prostredníctvom Operačného strediska Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trenčíne vyhlásený poplach. „Po príjazde jednotky na miesto udalosti bolo prieskumom zistené, že sa jedná o dopravnú nehodu osobného motorového vozidla, na ceste I/64 v obci Kľačno v smere do Prievidze,“ upresnili hasiči.


Podľa vyjadrenia hasičov z Nitrianskeho Pravna bol po ich príjazde vodič havarovaného vozidla v starostlivosti zdravotníkov a dopravu riadila polícia. Jednotka hasičov vykonala protipožiarne opatrenia na havarovanom vozidle a v spolupráci s profesionálnymi hasičmi z Prievidze plnili rozkazy veliteľa zásahu. Vytekajúce prevádzkové kvapaliny z vozidla zachytili sypkým sorbentom.

Po zdokumentovaní udalosti bolo vozidlo odťahovou službou vytiahnuté na vozovku a odtiahnuté na bezpečné miesto mimo vozovky. Po očistení vozovky vydal veliteľ zásahu rozkaz a jednotky sa následne vrátili na svoje základne,“ doplnili hasiči na záver.Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu