Rodinná dráma v Partizánskom: Agresívny muž sa vyhrážal svojej matke a starému otcovi zabitím


Foto: Rodinná dráma v Partizánskom: Agresívny muž sa vyhrážal svojej matke a starému otcovi zabitím Foto: Facebook/Polícia SR - Trenčiansky kraj

V okrese Partizánske sa v rodinnom dome odohrala dráma. Matka spolu so 73-ročným starým otcom išla skontrolovať svojho syna na poschodie domu, aby sa ubezpečila, či je v poriadku. Dlhšiu dobu ho totiž nevidela. Trenčianski policajti uviedli vo svojom príspevku na sociálnej sieti Facebook, že muž mal na ich príchod reagovať agresívne.

Muž akonáhle ich zbadal, začal obom vulgárne nadávať. Dokonca sa rozbehol oproti nim a kričal na nich slová ‚zabijem vás’. Následne svoju matku sotil dozadu do steny. Starého otca sotil dole zo schodov, pričom tomu sa našťastie podarilo zachytiť a nespadnúť,“ priblížila polícia.

Zo strachu o svoj život a zdravie obaja poškodení ušli von z domu a o pomoc požiadali bezpečnostné zložky. Po príchode policajnej hliadky bol muž obmedzený na osobnej slobode. Po zadržaní ho policajti umiestnili do cely policajného zaistenia.

Poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru v Partizánskom vzniesol obvinenie 25-ročnému mužovi z prečinu Nebezpečné vyhrážanie. Zároveň polícia spracovala podnet na jeho väzobné trestné stíhanie. O tom, či bude obvinený stíhaný väzobne rozhodne Okresný súd v Partizánskom,“ doplnila polícia.


Prečítajte si viac: