Motoristi pozor! V Považskej Bystrici bude až do 5. júna úplne uzavretý úsek cesty II/507


Foto: Motoristi pozor! V Považskej Bystrici bude až do 5. júna úplne uzavretý úsek cesty II/507 Foto: Facebook/Polícia SR - Trenčiansky kraj

Od pondelka 15. mája do pondelka 5. júna 2023 bude na ceste II/507 mimo obce úplne uzavretý úsek cesty. V katastrálnom území Považská Bystrica - Podvažie a Plevník - Drienové okrem zastavaných častí za novým mostom sa bude realizovať stavba „Zlepšenie cyklistickej infraštruktúry v TSK časť 7: úsek Považská Bystrica – hranica ŽSK“.

Upozornil na to Okresný dopravný inšpektorát Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Považskej Bystrici a informovali o tom trenčianski policajti vo svojom príspevku na sociálnej sieti Facebook.

Obchádzkové trasy pre motoristov budú viesť po cestách prvej a druhej triedy, konkrétne I/61, I/10, II/507 a II/517. Doprava bude taktiež usmerňovaná umiestneným dočasným dopravným značením a dopravnými zariadeniami.

Vzhľadom k uvedenému žiadame účastníkov cestnej premávky a celú motoristickú verejnosť, aby pri plánovaní ciest, v rámci ktorých verejnosť využíva úsek cesty II/507, zohľadnili vyššie uvedené dopravné obmedzenia, zvýšili opatrnosť a pozornosť a sledovali dočasné dopravné značenie a zariadenia,“ žiada polícia.


Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu