V Trenčíne už čoskoro spoznajú víťazov ankety Športovec mesta za rok 2022


Foto: V Trenčíne už čoskoro spoznajú víťazov ankety Športovec mesta za rok 2022 Foto: archív pixabay

Anketa Športovec roka za rok 2022 sa blíži do svojho finále. „Mená nominovaných športovcov i nositeľov titulu Športovec mesta Trenčín za rok 2022 budú vyhlásené najbližší piatok 12. mája 2023 v Átriu pod vežou,“ prezradila hovorkyňa mesta Erika Ságová s tým, že slávnostný ceremoniál bude otvorený verejnosti, začne sa o 17.00 hodine a vstup je voľný.


Hovorkyňa mesta zároveň doplnila, že v piatok sa Trenčania dozvedia mená ocenených v šiestich kategóriách. „Vyhlásené budú najlepší juniorský i seniorský kolektív, najlepší športovec junior, najlepší športovec senior a najlepší handicapovaný športovec,“ dodala E. Ságová a pokračovala, že zároveň bude odovzdané aj ocenenie za celoživotný prínos v športe.


Ako E. Ságová ďalej uviedla, anketu „Športovec mesta Trenčín za rok 2022“ vyhlásilo v závere januára 2023 mesto Trenčín a Komisia športu pri Mestskom zastupiteľstve v Trenčíne. „Navrhnúť športovca alebo kolektív na ocenenie mohli občania do konca februára 2023,“ uzavrela E. Ságová s tým, že o výsledkoch rozhodla Komisia športu na svojom marcovom zasadnutí.

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: