Príslušník Policajného zboru z Dubnice nad Váhom sa umiestnil siedmy na maratóne


Foto: Príslušník Policajného zboru z Dubnice nad Váhom sa umiestnil siedmy na maratóne Foto: Facebook/Polícia SR - Trenčiansky kraj

Policajti sa vo svojom voľnom čase venujú rôznym aktivitám. Napriek tomu, že majú v práci často aj fyzickú záťaž, je pre niektorých obľúbeným koníčkom šport.

Príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru Dubnica nad Váhom nadpráporčík Miroslav Ilavský nedávno súťažil na ČSOB maratóne. S časom 2:33:39 dobehol zo Slovákov prvý a celkovo obsadil 7. miesto. Informovali o tom trenčianski policajti vo svojom príspevku na sociálnej sieti Facebook.

Tento maratón bol pre nášho úspešného bežca už 40-ty v poradí a dosiahol na ňom skvelé umiestnenie. Predbehli ho len zahraniční bežci. Aj napriek tomu, že ho potrápil vietor, bol so svojím výkonom spokojný a my sme na neho veľmi hrdí,“ doplnili policajti.Už 1. mája však vyráža na beh zas a chystá sa súťažiť na Podvihorlatskom maratóne v Michalovciach. „Veríme, že z východu donesieš medailu a všetci Ti držíme palce,“ povzbudzujú kolegu policajti.
Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu