COVID-19 vývoj situácie v kraji

29 máj 2017 - 01:12

Policajti namerali auto idúce 166 km/h, vodič sa ponáhľal do nemocnice, pokutu nedostal

Foto: Policajti namerali auto idúce 166 km/h, vodič sa ponáhľal do nemocnice, pokutu nedostal
Foto: KR PZ Trenčín

Trenčianski diaľniční policajti namerali pred zhruba týždňom v skorých ranných hodinách, okolo 5:30 hod. vodiča, ktorý o 36 km/ hod. prekročil maximálnu povolenú rýchlosť na diaľnici.

„Policajti v smere jazdy od Bratislavy na Žilinu ráno namerali vozidlo Škoda Octavia combi, ktoré jazdilo po diaľnici rýchlosťou 166 km/hodinu. Vodiča následne predpísaným spôsobom zastavili na diaľničnom odpočívadle v Kostolnej - Záriečí,“ uvádza trenčianska policajná hovorkyňa Elena Antalová.

Vozidlo riadil 37-ročný Juraj z Nitry a vedľa neho sedela jeho partnerka, ktorá mala pôrodné kontrakcie a bolo na nej vidieť, že už má veľké pôrodné bolesti. Vodič policajtom uviedol, že sa ponáhľa do trenčianskej pôrodnice, lebo žene už odtiekla plodová voda.

„Policajti okamžite vyrozumeli operačné stredisko Krajského riaditeľstva, že kvôli bezpečnosti a plynulosti jazdy vykonajú doprovod do pôrodnice,“ uvádza ďalej Antalová.

Vodič bol ochotný niesť následky

Budúci otecko si bezpečne doviezol mamičku do pôrodnice a následne bol ochotný niesť dôsledky svojho konania - spáchania priestupku proti bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky.

Diaľniční policajti však vzhľadom k okolnostiam vec vybavili napomenutím. Necelé tri hodiny potom, ako bola mamička dovezená do trenčianskej pôrodnice sa jej narodil zdravý krásny chlapček.

„Šťastným rodičom gratulujeme a veríme, že keď vyrastie možno posilní naše rady,“ uzavrela policajná hovorkyňa.


Dopravný servis
Trenčianska Turná
Dopravná nehoda
19:10
Kostolná-Záriečie
Kolóna
16:18
Bratislavská
Kolóna
16:14
Mnichova Lehota
Policajná hliadka
16:13
Drietoma
Policajná hliadka
14:14
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.