Dnes najčítanejšie
V Považskej Bystrici si budú pred voľbami žrebovať kandidáti reklamné plochy

07 september 2022 - 15:30
Dominika Rovňanová

Trenčianska polícia obvinila muža, ktorý napadol ženu v sociálnom zariadení a vyhrážal sa jej zabitím

Foto: Trenčianska polícia obvinila muža, ktorý napadol ženu v sociálnom zariadení a vyhrážal sa jej zabitím
Foto: ilustračné

Polícia v Partizánskom zadržala a obvinila páchateľa v krátkom čase po jeho útoku na bezbrannú ženu, ktorý sa mal odohrať v sociálnom zariadení v Partizánskom.

Na základe doteraz vykonaného vyšetrovania bolo zistené, že páchateľ v doobedňajších hodinách pod vplyvom alkoholu vošiel do izby poškodenej. Tú počas toho ako spala mal ťahať za vlasy a päsťami opakovane udierať do oblasti hrudníka a hlavy. Potom ako ju mal kopnúť do chrbta sa jej mal vyhrážať zabitím.

„Vystrašenej žene sa podarilo pred páchateľom utiecť, pričom sa nestihla ani obuť a tak prišla na Obvodné oddelenie PZ v Partizánskom, kde požiadala políciu o pomoc,“ informovala trenčianska krajská policajná hovorkyňa Katarína Kuzmová. 

Polícia agresívneho muža obmedzila na osobnej slobode. Bola s ním vykonaná dychová skúška s výsledkom 2,21 promile alkoholu. Poverený príslušník Obvodného oddelenia PZ Partizánske 48 ročnému muža obvinil z prečinu Nebezpečné vyhrážanie. Zároveň spracoval podnet na jeho väzobné trestné stíhanie, s ktorým sa súd stotožnil.


Dopravný servis
Trenčianska Turná
Kolóna
20:17
Trenčianska Turná
Kolóna
19:17
Trenčianska Turná
Práca na ceste
19:11
Drietoma
Policajná hliadka
19:11
Mnichova Lehota
Kolóna
18:14
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.