05 marec 2018 - 14:39

Okolie nových prístreškov autobusových zastávok a cykloprístreškov plánuje mesto ešte upraviť

Foto: Okolie nových prístreškov autobusových zastávok a cykloprístreškov plánuje mesto ešte upraviť
Foto: Mesto Trenčín

Mesto Trenčín informovalo, že okolie nových prístreškov autobusových zastávok a prístreškov pre bicykle ešte upravia. O poškodený trávnik, asfaltovú plochu či zvyšky stavebného materiálu sa postarajú, keď to počasie umožní.

„Stavebné práce ešte nie sú ukončené. Úpravu trávnikov i výsadbu trávy budeme realizovať pri vhodných klimatických podmienkach. Na niektorých miestach budeme pokladať asfalt, na to je tiež potrebné lepšie počasie. Dodávateľovi sme nahlásili aj nejaké reklamácie, ktoré bude musieť opraviť. Na záver bude okolie prístreškov upratané,“ uviedol Martin Valušek zo spoločnosti euroAWK, ktorá prístrešky zabezpečila na základe zmluvného vzťahu s Mestom Trenčín.

Mesto plánuje tiež vymeniť prístrešok na zastávke Opatovská pri Radegaste (smer centrum). Okrem toho chce mesto doplniť aj ďalšie 3 cykloprístrešky.

Nové cykloprístrešky v meste nájdete pred krytou plavárňou, pri trhovisku, pred mestskou športovou halou a pred ZUŠ K. Pádivého.

Prístrešky mesto vymenilo napr. na zastávkach Kubránska ulica, Opatová - družstvo, Opatovská ulica, Soblahovská ulica (smer z mesta pri novinovom stánku aj v smere do centra) a ďalšie. 


0 zdieľaní

Dopravný servis
Gen. M. R. Štefánika
Policajná hliadka
06:12
Drietoma
Policajná hliadka
21:13
Trenčianska Teplá
Jama na ceste
18:14
Trenčianska Turná
Prekážka na ceste
18:11
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina