Portál jaRealitka.sk mení spôsob nákupu aj predaja nehnuteľností, prvoradí sú ľudia


Foto: Portál jaRealitka.sk mení spôsob nákupu aj predaja nehnuteľností, prvoradí sú ľudia

V živote sa väčšina z nás ocitne aspoň raz v situácii, kedy potrebuje predať alebo kúpiť nehnuteľnosť, a zároveň sa nepopáliť. Turbulentný realitný trh predstavuje pre väčšinu laikov veľkú neznámu, ceny bytov sú dlhodobo na maxime a od nich sa odvíjajúce provízie realitných maklérov dávajú tušiť, že kúpiť či predať nehnuteľnosť výhodne bude zložité.

A práve zložitý proces, spolu s províziami pre maklérov, sa rozhodla zjednodušiť partia mladých Žilinčanov so skúsenosťami v realitnej oblasti. Novinka v podobe revolučného portálu jaRealitka.sk zjednodušuje a najmä výrazne zlacňuje predaj nehnuteľností, pričom poskytuje bežným ľudom oveľa väčšiu kontrolu nad celým procesom.„Portál jaRealitka.sk, je na rozdiel od využitia služieb realitnej kancelárie efektívnejším a lacnejším spôsobom predaja a kúpy nehnuteľností. Sme presvedčení, že budúcnosť predaja nehnuteľností je v rukách ich majiteľov, nie realitných kancelárií. Na našom portáli preto nájdete výlučne ponuky majiteľov nehnuteľností,“ popisuje Filip, jeden zo zakladateľov portálu.

Predať rýchlo, jednoducho, efektívne ale najmä výhodne - pre Vás

Práve dlhoročné pôsobenie v realitnom biznise prinútilo tím jaRealitka.sk stvoriť portál, v ktorom by boli ľudia chránení pred mnohými nekalými praktikami. Novinkou ponúkajú svoj pohľad na to, ako by sa mali nehnuteľnosti predávať v roku 2017, keďže samotný proces už roky nepokročil.

„V realitnej oblasti nie sme žiadnym nováčikom. V týchto kalných vodách plávame už niekoľko rokov, počas ktorých sme nazbierali veľa skúseností. Vieme presne, aké sú úskalia spojené s obchodovaním s  nehnuteľnosťami, na čo si dať pozor a ako mať spracované dokumenty. Cieľom nášho portálu je umožniť majiteľovi nehnuteľnosti predať a záujemcovi kúpiť rýchlo a efektívne,“ uvádza Filip.

Cena nehnuteľnosti by nemala rozhodovať o provízii, platí sa za rovnaké služby

Cieľom portálu je poskytnúť predávajúcemu kompletný servis a poradenstvo počas celého predaja. S cenami služieb, ktoré sú zlomkom oproti maklérskym províziam, tak viete predať svoju nehnuteľnosť spoľahlivo a zároveň ušetriť. Samozrejmosťou je podpora pri predaji vo forme dostupných zmlúv, dokumentov aj poradenstva.

„Poplatok je jednorázový a vždy vo výške 189€. Platíte ho teda iba jeden krát a je jedno, či predávate garsónku za 50 000 € alebo vilu za 500 000 €. Navyše tento poplatok platíte až po úspešnom predaji nehnuteľnosti. Je v ňom zahrnutá celá naša spolupráca s klientom, od pridania inzerátu, cez jeho zverejnenie na najnavštevovanejšie inzertné portály, pomoc počas celého procesu predaja  a príprava všetkých potrebných zmlúv a dokumentov,“ spresňuje Filip.

Celý proces toho, ako predať nehnuteľnosť bez makléra cez jaRealitka.sk najlepšie ilustruje nasledovné video:
Neváhajte a predajte Vašu nehnuteľnosť cez portál jaRealitka.sk

 

Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu