FOTO: Policajti Trenčianskeho kraja si uctili pamiatku zosnulého kolegu Marcela Skybu


FOTO: Policajti Trenčianskeho kraja si uctili pamiatku zosnulého kolegu Marcela Skybu
Galéria: 7 fotiek
Foto: Facebook/Polícia SR - Trenčiansky kraj

Dňa 2. apríla 2023 si policajti z trenčianskeho kraja uctili pamiatku svojho kolegu kpt. Mgr. Marcela Skybu, ktorý zomrel 2. apríla 2017. Informovali o tom trenčianski policajti vo svojom príspevku na sociálnej sieti Facebook.

Byť policajtom znamená pomáhať a chrániť. Byť dobrým policajtom si vyžaduje veľa úsilia, sebazaprenia, kladenie si vysokých nárokov na samého seba. Byť policajtom je krásne, avšak náročné povolanie, ktoré žiada veľa. Niekedy si vyžiada aj to najcennejšie - život,“ uviedla polícia.

Pri príležitosti šiesteho výročia jeho úmrtia sa v budove kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne uskutočnilo slávnostné odhalenie pamätnej tabule.


Aj napriek tomu, že jeho kolegovia mu ihneď poskytli prvú pomoc, srdce sa mu navždy zastavilo a príslušník Policajného zboru zomrel krátko po vykonaní služobného zákroku.

Marcelova rodina, kamaráti a kolegovia si takýmto spôsobom uctili jeho pamiatku. Marcel, stále nám chýbaš. Nikdy na Teba nezabudneme,“ doplnila polícia.

Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu