Trenčania majú od zajtrajšieho dňa zľavu do kúpeľov v Trenčianskych Tepliciach


Foto: Trenčania majú od zajtrajšieho dňa zľavu do kúpeľov v Trenčianskych Tepliciach Foto: ilustračné - kupele-teplice.sk

Vďaka projektu Kúpele v regióne budú mať obyvatelia s trvalým pobytom v meste Trenčín od zajtrajšieho dňa zľavy v Kúpeľoch Trenčianske Teplice. Do termálnych bazénov sa dostaneme za polovičné vstupné, 30% zľava bude platiť na vonkajší bazén Grand.

Zľavy v rámci projektu Kúpele v regióne potrvajú od 1. do 23. decembra 2016, a od nového roka budú pokračovať už 2. januára až do 28. februára 2017. Pre získanie zľavy sa stačí preukázať občianskym preukazom. Pripomíname, že vstup do termálnych bazénov je možný len pre osoby nad 18 rokov.

Zľavy nebude možné kumulovať, platia vždy pre jednu osobu


Nakoľko je možné očakávať vysoký záujem o využitie služieb so zľavou, mesto Trenčín na svojich stránkach odporúča včasnú rezervácu. Zároveň upozorňuje na obmedzenie zo strany kúpeľov - zľavy sa nedajú kombinovať, kumulovať a ani preniesť na inú osobu ako tú, ktorá sa preukáže občianskym preukazom s trvalým pobytom.

„Liečivá termálna voda v kúpeľoch uvoľňuje svalové napätie a pôsobí na všetky bolestivé stavy pohybového aparátu – najmä kĺbov a chrbtice. Zlepšuje kvalitu pokožky, je ideálnym riešením na relaxáciu a regeneráciu organizmu, ako aj prevenciou pred vznikom chorôb,“ uvádza mesto Trenčín na svojich stránkach.Viac informácií o bazénoch nájdete na www.kupele-teplice.sk.

 


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu