FOTO: Mohutný dym zaplnil priestory budovy v Trenčianskych Tepliciach, na mieste zasahujú desiatky hasičov


FOTO: Mohutný dym zaplnil priestory budovy v Trenčianskych Tepliciach, na mieste zasahujú desiatky hasičov
Galéria: 5 fotiek

V popoludňajších hodinách v stredu 22. marca 2023 vypukol v Trenčianskych Tepliciach rozsiahly požiar. Mohutný dym v priebehu niekoľkých minút zaplnil kancelárske priestory a obchodné prevádzky, v ktorých sa v tom čase nachádzalo aj niekoľko osôb. Tie sa však včas podarilo evakuovať.

Na miesto po nahlásení situácie, ku ktorému došlo podľa svedka nachádzajúceho sa v blízkosti predmetných priestorov približne o 13:30 hod., boli okamžite vyslané záchranné aj bezpečnostné zložky. Pri uhasení požiaru spolupracujú desiatky príslušníkov Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) so siedmimi kusmi hasičskej techniky.

O udalosti informuje v príspevku na sociálnej sieti Facebook aj polícia Trenčianskeho kraja. „Podľa prvotných informácií by mali byť dve osoby ľahko zranené – nadýchané splodín. Záchranné zložky vykonávajú všetko potrebné k tomu, aby došlo k čo najmenším škodám na majetku,“ spresňuje polícia.

Požiar mal vypuknúť v jednej z obchodných prevádzok. V tej mali pritom ešte donedávna prebiehať rekonštrukčné práce a k jej znovuotvoreniu malo dôjsť iba na začiatku tohto roka. 

V prípade nových informácií budeme správu aktualizovať.
Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu