Trenčianske Dlhé hony a Stred mesta zasiahne počas budúceho týždňa odstávka elektriny


Foto: Trenčianske Dlhé hony a Stred mesta zasiahne počas budúceho týždňa odstávka elektriny Foto: Ilustračné/pixabay.com

Západoslovenská distribučná (ZSD) naplánovala na pondelok 19. septembra a utorok 20. septembra odstávky distribúcie elektrickej energie na území mesta Trenčín, ktoré sa dotknú mestských častí Dlhé hony a Stred mesta.

V pondelok 19. septembra budú v čase od 9.00 do 15.30 hod. v mestskej časti Stred mesta odpojené ulice Jozefa Braneckého, Horný Šianec, Hviezdoslavova a Námestie sv. Anny. Podrobnejší rozpis lokalít nájdete na oficiálnom webe mesta.

Uvedené ulice v Strede mesta zasiahne obmedzenie aj v utorok 20. septembra v časovom rozmedzí od 09.00 do 11.30 hod. Niekoľko odberných miest mestskej časti Dlhé hony bude v utorok bez dodávky elektriny od 7.45 do 15.30 hod. Ide o ulice Sama Chalupku, Inoveckú ulicu, Slnečné námestie a Veternú ulicu. 

Bližšie informácie ohľadom odstávky elektriny v Strede mesta v utorok 20. septembra nájdete TU, a o obmedzeniach v mestskej časti Dlhé hony sa viac dozviete TU.

Z dôvodu, že plánovaná práca postihne viacero miest dodávky, nie je možné oznámený termín meniť. Za vzniknuté nepríjemnosti súvisiace s obmedzením sa Vám ospravedlňujeme,“ uviedla Západoslovenská distribučná.


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu