Mestská polícia zasahovala pri hromadnej bitke mužov na ulici Palackého v trenčianskej mestskej časti Stred


Foto: Mestská polícia zasahovala pri hromadnej bitke mužov na ulici Palackého v trenčianskej mestskej časti Stred Foto: Facebook/Trenčín

V uplynulom týždni, v období od pondelka 25. júla do nedele 31. júla, zasahovali príslušníci Mestskej polície Trenčín celkovo pri 436 udalostiach. K incidentu na Palackého ulici v mestskej časti Stred boli privolaní v sobotu 30. júla po štvrtej hodine ráno.

V skorých ranných hodinách malo dôjsť k agresívnemu správaniu v skupine mužov, pričom takéto konanie vyústilo do hromadnej bitky. „Útoky sa začali pri budove VÚB a preniesli sa až pred Zlatú Fatimu. Ďalšiemu fyzickému napádaniu osôb zabránili až vyslané hliadky mestskej polície,” uviedla hovorkyňa mesta Trenčín Eva Mišovičová.

Fyzické útoky sa pritom nezaobišli ani bez úrazov. Policajti po príchode našli niekoľko poranených a v jednom prípade išlo dokonca o vážnejšie zranenie v oblasti hlavy. Z dôvodu potreby ošetrenia tak bola k prípadu privolaná Rýchla zdravotná pomoc a taktiež hliadky Policajného zboru SR, ktoré začali vec riešiť ako podozrenie zo spáchanie prečinu výtržníctva.

Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu