Pozor na dlhodobú zmenu v organizácii dopravy a obmedzenia na ceste III/1983 v obci Milochov,


Foto: Pozor na dlhodobú zmenu v organizácii dopravy a obmedzenia na ceste III/1983 v obci Milochov, Foto: ilustračná

Dopravný inšpektorát v Považskej Bystrici upozorňuje na dopravné obmedzenia, s ktorými treba od dnes, teda od 4. júna, dlhodobo počítať. Na ceste III. triedy č 1983 v obci Milochov čaká vodičov rozsiahle obmedzenie a uzávierka z dôvodu výstavy západného portálu tunela Milochov. S obmedzeniami rátajte predbežne do 31. decembra 2019. 

„Od pondelka 04.06.2018 (dlhodobo do 31.12.2019) bude na ceste III. triedy č. 1983 v k. ú. Milochov (časť Považskej Bystrice) v km 5,270 až 5,400, lokálne v úseku cesty Považská Bystrica - Milochov mimo obce medzi časťami Horný Milochov a Dolný Milochov, úplná uzávierka uvedeného úseku cesty z dôvodu výstavby západného portálu tunela Milochov (zriadenie dlhodobého staveniska ako súčasť stavby “ŽSR, Modernizácia trate Púchov – Žilina, pre rýchlosť 160 km/h“),“ uviedol Pavol Kudlička, hovorca KR PZ Trenčín.

Doprava v tomto úseku bude presmerovaná a viesť bude po novovybudovanej dočasnej súbežnej ceste. Premávka bude fungovať striedavo jednosmerne pre oba smery dopravy. Usmerňovať dopravu bude prenosné dopravné značenie a riadiť premávku bude svetelné signalizačné zariadenie, prípadne zodpovedné spôsobilé osoby.

Dopravní inšpektorát preto žiada vodičov, aby týmto úsekom prechádzali s o zvýšenou pozornosťou, plne sa venovali riadeniu a sledovali a rešpektovali dočasné značenie a pokynu osôb, ktoré budú dopravu usmerňovať. 


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: KR PZ Trenččín