Most na Košovskej ulici v Prievidzi bude od zajtra, teda od stredy 16. mája, opäť v plnej prevádzke


Foto: Most na Košovskej ulici v Prievidzi bude od zajtra, teda od stredy 16. mája, opäť v plnej prevádzke Foto: ilustračná - pixabay.com

Čiastočná uzávierka na moste v Prievidzi na Košovskej ulici sa končí už zajtra, teda v stredu 16. mája. Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Prievidzi informovalo, že most bude sprejazdnený hneď po tom, ako odstránia prenosné dopravné značenie.

„Na časti mosta na Košovskej ceste (mostný objekt) v meste Prievidza bola z dôvodu rekonštrukcie časti mosta (lávka pre peších) zriadená jednosmerná premávka,“ informovala Elena Antalová, hovorkyňa KR PZ v Trenčíne.  

Zhruba od 7:00 v stredu ráno bude na moste opäť zriadená obojsmerná premávka. Cesta na Nábreží Jána Kalinčiaka sa vráti k pôvodnému systému organizácie dopravy.

„Zároveň upozorňujeme, že dočasne zriadená obojsmerná premávka cez miestnu komunikáciu Nábrežie Jána Kalinčiaka bude zrušená a opäť bude zjednosmernená pôvodným smerom,“ doplnila hovorkyňa.

Polícia preto upozorňuje vodičov, aby venovali zvýšenú pozornosť organizácii dopravy a sledovali situáciu v cestnej premávke. 

Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: KR PZ Trenčín