V Trenčíne vyšetrovali policajti krádež šperkov, v Prievidzi ďalší podvodný inzerát na internete


Foto: V Trenčíne vyšetrovali policajti krádež šperkov, v Prievidzi ďalší podvodný inzerát na internete Foto: ilustračná - pixabay.com

Trenčianski policajti objasnili ďalšiu krádež šperkov z bytu 59-ročnej ženy. Policajti v Prievidzi zas obvinili 36-ročného muža z podvodu.

Ukradol šperky v hodnote 472 eur a hrozí mu 2-ročné väzenie

40-ročný Jaroslav z Trenčína čelí obvineniu z krádež. 6. mája v poobedňajších hodinách vošiel aj so súhlasom 59-ročnej ženy do jej bytu. Využil chvíľkovú nepozornosť majiteľky a zo stolíka v spálni sa mu podarilo ukradnúť viacero šperkov, ako napríklad prstene, náušnice a náramky o žltého kovu. Spôsobil tak škodu cca 473 eur. Teraz mu hrozí väzenie až na 2 roky.

Podvodným inzerátom na internete získal 900 eur

Policajti v Prievidzi obvinili 36-ročného Petra z okr. Nitra z podvodu. Na internete mal uverejniť inzerát v ktorom ponúkal na predaj pracovný stroj UNC 060. Poškodený muž, ktorý na inzerát reagoval vyplatil bankovým prevodom za stroj zálohu 900 eur. Do dnešného dňa však stroj nedostal, ani mu nikto nevrátil peniaze. Za takýto podvod hrozí obvinenému mužovi väzenie až na 2 roky. 


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: KR PZ Trnava