Rekonštrukcia vodovodu prebieha na uliciach Tatranská, Nová a Janka Kráľa, prejazdný je jeden pruh


Foto: Rekonštrukcia vodovodu prebieha na uliciach Tatranská, Nová a Janka Kráľa, prejazdný je jeden pruh Foto: Mesto Trenčín

Rozsiahla rekonštrukcia vodovodu v meste Trenčín pokračuje. Práce sa presunuli na ulice Tatranská, Nová a na vrchnú časť ulice J. Kráľa. V týchto lokalitách je doprava obmedzená na jeden jazdný pruh.

„Naša spoločnosť bude v spolupráci s mestom Trenčín v období mesiacov marec – september 2018 realizovať rekonštrukciu verejného vodovodu na uliciach J. Kráľa, Krátka, Nová, Zelená, Záhradnícka, Tatranská, Olbrachtova, Partizánska (od Legionárskej po Cintorínsku ul.),“ informovala spoločnosť Trenčianske vodárne a kanalizácie.

Rekonštrukčné práce na jednej ulici zaberú podľa spoločnosti približne 3 týždne. Dopravné obmedzenia sú riadne vyznačené prenosným dopravným značením. Mesto Trenčín a vodárenská spoločnosť žiadajú obyvateľov mesta o trpezlivosť a rešpektovanie dopravného značenia.

V ďalšej etape obnovia vodovod aj na Stromovej ulici, na časti Ružovej ulice a na Hodžovej ulici (od Radegastu po školu). Spoločnodť TVK vybuduje v tomto roku aj novú kanalizáciu na Opatovskej ceste (pri bývalom Výskumnom ústave ovčiarskom).

 

Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Mesto Trenčín, TVK