CVČ Trenčín organizuje spevácku súťaž KARAOKE SONG pre deti z materských a základných škôl


Foto: CVČ Trenčín organizuje spevácku súťaž KARAOKE SONG pre deti z materských a základných škôl Foto: ilustračná - freepik.com

Pre deti a mládež zorganizovalo Centrum voľného času v Trenčíne ďalšie zaujímavé súťažné podujatie. Súťaž KARAOKE SONG je učená pre deti z materských a základných škôl. Prihlásiť ich môžete do 12. marca 2018.

Prihlášky detí môžete posielať na mailovú adresu sankova.cvctn@gmail.com, alebo poštou na adresu Centrum Voľného času Trenčín, Východná 9, 91108 Trenčín.

Súťaž sa uskutoční už 22. marca v Kultúrnom stredisku Dlhé Hony.

Podmienky pre súťažiacich sú jednoduché. Každý súťažiaci si pripraví jednu pieseň z oblasti populárnej alebo detskej hudby. Na súťaž je potrebné priniesť hudobný podklad k piesni na CD alebo USB, v prípade problému so zabezpečením podkladu vám pomôžu organizátori. Hudobný podklad by mal by čistý, teda bez spevu, alebo aspoň so zníženou hlasitosťou spevu. Spev súťažiaceho môže doprevádzať aj hra na hudobnom nástroji.

Výkon súťažiacich budú hodnotiť členovia odbornej poroty, ktorú budú tvoriť známe mediálne spevácke osobnosti.

Bližšie informácie o súťaži nájdete na webe CVČ, na ich facebookovej stránke. Informovaťť sa tiež môžete na telefónnych číslach 0911 886 007, alebo 032/74 33 50 2. 


Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Mesto Trenčín