Na Trenčianskom hrade bude Autorské čítanie spojené s literárnou súťažou, aj vy sa môžete prihlásiť


Foto: Na Trenčianskom hrade bude Autorské čítanie spojené s literárnou súťažou, aj vy sa môžete prihlásiť Foto: Trenčianske múzeum v Trenčíne

Keďže je marec mesiac knihy, na Trenčianskom hrade pre verejnosť pripravili zaujímavé literárne podujatie - Autorské čítanie. Uskutoční sa už 10. marca 2018 o 14:00 v priestoroch kasární Trenčianskeho hradu.

Podujatie sa bude niesť v znamení štyroch slovenských autorov – Braňa Jobusa, Juraja „Šimuraja“ Šimkoviča, Marcela Páleša a Roba Hrica, ktorých autorské čítania budú dochutené zaujímavými rozhovormi,“ informovali organizátori podujatia.

V rámci podujatia majú aktívni diváci a amatérski autori jedinečnú možnosť predstaviť svoje literárne diela na tému Môj najkrajší deň na Trenčianskom hrade priamo na podujatí pred porotou. Najlepší autori získajú darček v podobe knihy, či iného prekvapenia.

Podujatie bude prebiehať v priestoroch výstavy Hračky minulosti. Pre deti bude pripravený detský kútik s rozprávkami, omaľovánkami či hračkami.


Do literárnej súťaže, ktorá je s podujatím spojená sa môžete prihlásiť prostredníctvom mailu na adrese marketing@muzeumtn.sk, a to do 9. marca do 15:00.

Dielo, ktoré do súťaže prihlásite by malo mať maximálne 2 normostrany. Odprezentovať ho môžete aj na podujatí. Inšpirovať sa môžete témou Môj najkrajší deň na Trenčianskom hrade, no môžete sa zapojiť aj s voľnou tvorbou.


 

Miesto: Trenčiansky hrad, priestor v kasárňach
Dátum: 10.03.2018 - 14:00Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Trenčianske múzeum v Trenčíne