Ľudskosť ešte nevymrela. Mladá žena z Trenčína hľadá pomocou sociálnej siete pár, ktorý jej pomohol po úraze


Foto: Ľudskosť ešte nevymrela. Mladá žena z Trenčína hľadá pomocou sociálnej siete pár, ktorý jej pomohol po úraze Foto: Mesto Trenčín

Príbeh ženy, ktorá dostala pomoc aj tam, kde ju nečakala. Trenčanov potešila správa, ktorá sa objavila na sociálnej sieti, v ktorej mladá žena opisuje svoj zážitok po nepeknom páde na sídlisku Juh v Trenčíne. 

„Chcela by som sa touto cestou veľmi pekne poďakovať mladému páru. V piatok v noci som spadla na sídlisku Juh kúsok od Južanky. Boli so mnou aj kamarátky. Mladá slečna bola ihneď ochotná ísť po mňa autom a spraviť mi odvoz na chirurgiu,“ píše svoju skúsenosť pani Mária na verejnej skupine.  

Mladý pár vyhodnotil, že žena sa poranila a ponúkol jej okamžite pomoc. Po príchode na miesto sa však s pani Máriou dohodli a privolali RZP, ktorá ju odviezla na vyšetrenie. „Ľudskosť ešte nevymrela. Ďakujem aj za akékoľvek zdieľanie. Veľmi by som bola rada keby sa to ku nim dostalo. Samozrejme ďakujem aj kamarátkam, ktoré vydržali celú dobu pri mne,“ píše Mária pod príspevkom.

Na tento status reagovalo množstvo ľudí, ktorí ocenili aj ochotu mladého páru, ale nepovšimnutá nezostala ani vôľa verejne poďakovať cudzím ľudom za láskavosť a ochotu. „Vďaka Bohu za ľudí so srdcom na pravom mieste,“ ocenil skutok Juraj, ku ktorému sa pridala Elena.

„Super sa to číta a super, že mladí ľudia takto pomohli.“ Z komentárov však nie je vidno, či sa hľadaný pár našiel alebo nie, preto ak ste sa dopočuli o tomto príbehu a poznáte mladých ľudí v opise, dajte o nich vedieť alebo im povedzte, že ich slušnosť oceňuje stále viac ľudí z Trenčína.

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: