Mladý pár v obci pri Trenčíne spojil príjemné s užitočným. Svadbu mali počas eurovolieb


Foto: Mladý pár v obci pri Trenčíne spojil príjemné s užitočným. Svadbu mali počas eurovolieb Foto: mapio.co.uk, pixabay.sk

V obci Drietoma pri Trenčíne mali v budove, kde sa volilo, pestrý deň. Dverami kultúrneho domu prechádzali všetci obyvatelia Drietomy, ktorí chceli voliť. V sobotu 8. júna tam prišli aj nevesta so ženíchom. Tí mierili do sobášnej miestnosti, kde si povedali svoje áno.

Predsedníčka volebnej komisie v obci Drietoma Dušana Kaňovská uviedla, že svadba bola spríjemnením celých volieb. Niektorí svadobčania si vybavili aj hlasovací preukaz.

Niektorí svadobčania sa na to, aby mohli odvoliť, pripravili a vybavili si preukaz. Nevesta hovorila, že budú mať obrad v mieste, kde sa bude dať voliť, tak som to skombinovala,“ vysvetlila svadobčanka pre portál spravy.rtvs.sk.

Nastávajúci manželia sa poznajú 5 rokov. „Je to výnimočný dátum, sme radi, že je to spojené aj s voľbami do európskeho parlamentu. Nakoľko sú to dôležité momenty pre nás dvoch,“ priblížila nevesta. Členovia volebnej komisie vyprevadili manželov potleskom.

Prečítajte si viac: