Šialený prípad z Púchova. Svoju partnerku najskôr škrtil a potom udieral kladivom


Foto: Šialený prípad z Púchova. Svoju partnerku najskôr škrtil a potom udieral kladivom
Galéria: 2 fotky
Foto: Facebook/Polícia Slovenskej republiky

Polícia v Púchove dostala hlásenie, že muž pod vplyvom alkoholu sa mal vyhrážať svojej partnerke, že ju zabije, pričom ju škrtil a udieral kladivom. Potýčke predchádzala hádka, ktorá vyústila do fyzického napadnutia. 

Na základe informácií polície 26-ročný muž pod vplyvom alkoholu svojej partnerke vulgárne nadával, hovoril jej, že je ako jeho mama. „Povedal, že všetko mu zakazuje a správa sa ako policajný pes. Následne vzal zo skrinky kladivo a rozbil jej mobilný telefón, ktorý potom hodil o stenu. Ďalej pokračoval rozbitím akvária, z ktorého sa voda rozliala po celom byte.“ píše v správe polícia. 


Galéria: 2 fotky

Napadnutá žena sa v strachu o svoj život pokúsila z bytu odísť, no to jej podgurážený partner nedovolil. „Od dverí ju odsotil a na zemi ju začal škrtiť. Popri tom sa jej vyhrážal, že ju zabije.“ opisuje situáciu polícia.

Žene sa neskôr podarilo zamknúť v obývacej izbe, no to mladého páchateľa rozhnevalo a dvere rozkopol. Vypätú situáciu skomplikovala voda na zemi. „Útočník sa šmykol na vode z akvária a strhol so sebou aj poškodenú. Na zemi ju opäť opakovane udieral, pričom sa neštítil zobrať aj kladivo, ktorým ju udrel niekoľkokrát po chrbte.“

Týmto konaním poškodenej spôsobil pomliaždeniny na viacerých častiach tela. Muž bol políciou obmedzený na osobnej slobode a umiestnený do cely policajného zaistenia. Poverený príslušník z OO PZ Púchov 26 – ročného muža obvinil z prečinu Nebezpečné vyhrážanie a podal podnet na jeho väzobné trestné stíhanie.  O jeho ďalšom osude bude rozhodovať súd.

Slobodné a nezávislé médiá sú kľúčové pre demokraciu. Nepodliehajú vplyvu politikov ani záujmových skupín, čo im umožňuje objektívne a pravdivo informovať verejnosť.

Podpora slobodných médií je investíciou do transparentnej a spravodlivej spoločnosti.

Podporiť nezávislé spravodajstvo

Dočítať článok zadarmo


Prečítajte si viac: