V Dubnici nad Váhom horí výrobná hala. Na mieste zasahujú hasiči


Foto: V Dubnici nad Váhom horí výrobná hala. Na mieste zasahujú hasiči
Galéria: 3 fotky
Foto: Facebook/I Love Dubnica

Požiar vznikol vo výrobnej hale na Továrenskej ulici v Dubnici nad Váhom, v areáli Závodu ťažkého strojárstva (ZŤS). Na mieste momentálne zasahujú hasiči z Okresného riaditeľstva HaZZ v Trenčíne a hasiči z Hasičskej stanice v Dubnici nad Váhom s piatimi kusmi hasičskej techniky. Pri zásahu im pomáhajú aj dobrovoľní hasiči z Trenčianskej Teplej.

„Po príchode na miesto sme spolu s HaZZ prehľadali výrobné priestory, aby sa vylúčila prítomnosť zamestnancov. Po prehľadaní priestoru sme sa pripojili k skupine, ktorá hasila strešnú konštrukciu,“ informovali na sociálnej sieti dobrovoľní hasiči z DHZ Trenčianska Teplá.

Ako ďalej uviedli, konštrukciu museli rozobrať a dohasiť skryté ohniská pod oplechovaním. Hasenie ukončili krátko pred polnocou, kedy sa vrátili na zbrojnicu.

Podľa hovorcu Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Trenčíne Mariána Petríka boli všetci zamestnanci ešte pred príchodom hasičov z haly bezpečne evakuovaní. Pri udalosti sa nikto nezranil. Príčinu vzniku požiaru vyšetrujú znalci.

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo


Prečítajte si viac: