Predávala lieky na potrat, zadržali ju v Trenčíne na pošte a hrozí jej väzenie na 5-12 rokov


Krimi

Foto: Predávala lieky na potrat, zadržali ju v Trenčíne na pošte a hrozí jej väzenie na 5-12 rokov
Foto: facebook.com/policiaslovakia

Polícia v Trenčíne zadržala 1. februára osobu, ktorá bola podozrivá z predaja nelegálnych liekov na potrat prostredníctvom internetu. Príslušníci Národnej kriminálnej agentúry Prezídia Policajného zboru zadržali 42-ročnú ženu na pošte v Trenčíne. Na predaj liekov využívala internetovú stránku www.ru-486.eu.

42-ročná Bratislavčanka čelí obvineniu z trestného činu ohrozovania zdravia nepovolenými liekmi, liečivami a zdravotnými pomôckami a z neoprávneného zaobchádzania s nimi. V prípade dokázania viny hrozí žene trest odňatia slobody na 5 až 12 rokov.

„Vyšetrovateľ v tejto súvislosti spracoval aj podnet na podanie návrhu na väzbu, ktorý prokurátor akceptoval a príslušný súd návrh schválil dňa 5.2.2018,“ informovala Polícia SR. 




Zdroj: Polícia Slovenskej republiky

Najnovšie zo Slovenska

Najnovšie v Trenčianskom kraji