FOTO: Vyčíňanie na trenčianskom sídlisku. Zasahovali tam policajti aj hasiči


FOTO: Vyčíňanie na trenčianskom sídlisku. Zasahovali tam policajti aj hasiči
Galéria: 5 fotiek
Foto: Facebook/Anni Nitsch

Na Západnej ulici na sídlisku Juh v Trenčíne mali vo štvrtok 11. apríla rušno. Zasahovala tam polícia spolu s hasičmi a záchrannou službou. V otvorenom okne totiž sedel muž a chystal sa zliezť dole zo štvrtého poschodia.

Mama ho vraj mala v byte zamknúť, tak chcel ísť von oknom. Vlastnoručne si vytvoril reťaz z priviazaného oblečenia, ktorá by mu poslúžila na to, aby mohol zliezť dole. Podľa miestnych sa takéto vyčíňanie deje na pravidelnej báze. Trenčania sa na Facebooku vo verejnej skupine Trenčan pustili do búrlivej diskusie.

Tento “človek” mal byť dávno zavretý na psychiatrii a zbavený svojprávnosti a nikto s ním nič nerobí, terorizuje aj svoju mamu doma, keď ho zavrú na psychiatrii vždy utečie,“ rozhorčujú sa ľudia v komentároch na sociálnej sieti.

Išla som práve okolo, nevedela som čo sa deje. Vraj tam chodia hliadky ako na klavír a nič sa nerieši. Hlavne je smutné, že vraj tyranizuje aj svoju mamu…,“ napísala svedkyňa tejto udalosti. Muž vraj pravidelne znepríjemňuje život okolitým obyvateľom, napríklad aj hlasným kričaním, a to zrejme pod vplyvom alkoholu.
Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu