Krvavá hádka v Prievidzi. Po bodnutí vojenským bodákom skončil vážne zranený muž v rukách chirurgov


Foto: Krvavá hádka v Prievidzi. Po bodnutí vojenským bodákom skončil vážne zranený muž v rukách chirurgov Foto: archív Polícia SR-Trenčiansky kraj

Dramatické sobotné dopoludnie v Prievidzi. Po hádke dvoch mužov asistovali nielen policajti, ale aj záchranári.  „V sobotu doobeda došlo medzi dvoma mužmi v priestoroch garáže na ulici Riečna v Prievidzi k ostrému konfliktu. Ten neskončil len pri slovnej výmene názorov,“ informovala polícia na sociálnej sieti.

Podľa vyjadrenia polície došlo najskôr k postrkovaniu oboch mužov, no konflikt sa vystupňoval. „28 – ročný muž vytiahol zo svojho ruksaku vojenský bodák s dĺžkou čepele 26,5 centimetrov. Pristúpil k poškodenému, ktorého týmto bodákom bodol do ľavej strany hrudníka,“ opísala polícia a dodala, že zranenému mužovi sa našťastie podarilo z garáže po útoku utiecť.

„Spôsobené poranenie ohrozilo 27 – ročného muža priamo na živote, pričom si vyžiadalo okamžitý chirurgický zákrok v nemocnici,“ doplnila polícia s tým, že útočníka zadržala a umiestnila v cele policajného zaistenia. Ten už čelí obvineniu  zo zločinu ublíženia na zdraví a zároveň bol spracovaný podnet na jeho vzatie do väzby.

Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu