Taxikár zrazil muža ležiaceho na zemi, ktorého údajne niekto napadol, polícia hľadá svedkov nehody


Foto: Taxikár zrazil muža ležiaceho na zemi, ktorého údajne niekto napadol, polícia hľadá svedkov nehody Foto: KR PZ Trenčín

Polícia z Prievidze hľadá svedkov závažnej dopravnej nehody. Ešte 23. decembra krátko pred 2:30 ráno došlo na Bojnickej ceste, neďaleko križovatky s ulicami A. Sládkoviča a Za depom, k dopravnej nehode, pri ktorej sa vážne zranil 39-ročný chodec. 

Michal z Handlovej ležal v čiernom oblečení v pravom jazdnom pruhu vozovky. 46-ročný Peter, vodič taxíka Renault Thalia ho neskoro zaregistroval a prešiel po ňom. Alkohol v dychu vodiča nezistili. 

Podľa doterajších informácii ležal 39-ročný Michal na ceste, pretože ho krátko pred nehodou fyzicky napadla neznáma osoba. Po útoku ostal ležať na vozovke. 


Na mieste udalosti sa v tom čase nachádzali aj svedkovia, ktorým polícia žiada o pomoc pri objasňovaní okolností nehody. Informácie môžu poskytnúť osobne na Okresnom dopravnom inšpektoráte v Prievidzi, alebo na bezplatnej linke 158. Okrem toho môžu informovať políciu prostredníctvom stálej služby na čísle 096127 3755. 
Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: KR PZ Trenčín