FOTO: Mestská veža v Trenčíne opäť otvorená s exkluzívnym výhľadom na predvianočné mesto


FOTO: Mestská veža v Trenčíne opäť otvorená s exkluzívnym výhľadom na predvianočné mesto
Galéria: 3 fotky
Foto: archív mesto Trenčín

Od 1. decembra 2023 si môžu obyvatelia a návštevníci Trenčína opäť vychutnať jedinečný výhľad na mesto v predvianočnej atmosfére. To priamo z Mestskej veže. Tá je teraz otvorená počas pracovných dní od 10.00 do 18.00 hodiny a cez víkendy až do 20.00 hodiny.

Návštevníci sa môžu tešiť nielen z panoramatického výhľadu, ale aj z exkluzívnej výstavy v priestoroch veže. Geometria Spomienok je jedinečná výstava, ktorá predstavuje nevšedné zobrazenia Trenčína v tvorbe umelca Mateja Kvasňovského. Jeho diela ponúkajú pohľad na mesto prostredníctvom originálnych geometrických foriem a farieb, čím prinašajú nový a fascinujúci pohľad na známe mestské scenérie.

Mestská veža, ktorá je historickým symbolom Trenčína, sa stala nielen miestom s bohatou históriou, ale aj platformou pre kultúrnu a umeleckú tvorbu. Otvorenie veže s výstavou Geometria Spomienok vytvára príležitosť pre miestnych obyvateľov a návštevníkov objaviť mesto z úplne nového uhla pohľadu.Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu