Predvianočné koncerty na Mierovom námestí tento týždeň pokračujú, nenechajte si ich ujsť


Foto: Predvianočné koncerty na Mierovom námestí tento týždeň pokračujú, nenechajte si ich ujsť Foto: trencin.sk

Vianočná atmosféra sa stupňuje a sviatky sa blížia. Nenechajte si ujsť skvelý program posledného adventného týždňa na Mierovom námestí. V rámci festivalu Čaro Vianoc pod hradom na vás čakajú ďalšie zaujímavé koncerty.

V pondelok sa nám predstavili 3 hudobníčky zo skupiny Paper Moon Trio. Ich repertoár zo zlatej éry swingu priniesol tanečnú atmosféru. Včera vystúpila česká kapela Poutníci.

A dnes, 20. decembra o 17:00, zaspieva na námestí JANAIS. Speváčka s nežným a krásnym hlasom zaspieva okrem známych slovenských kolied aj americké a francúzske piesne. 


Vo štvrtok, 21. 12., zaznejú vianočné piesne v podaní Trenčianskeho speváckeho zboru a gospelové melódie rakúsko-slovenského zoskupenia BL Gospel nás potešia o 17:00


V piatok, 22. 12., rozozvučí Mierové námestie folklórna hudba. Najlepšie slovenské koledy najprv predstavia trenčianske speváčky z folklórneho tria Krajka spolu s Ninou Kohoutovou. Na pódiu ich vystriedajú folkloristi z trenčianskej Škrupinky a skupiny Lehoťanka z Mníchovej Lehoty. 

Predvianočné koncerty v sobotu, 23. decembra, ukončia trenčiansky hudobníci z 3D Bandu. 


Podrobný program festivalu a posledného týždňa adventu nájdete na stránkach Kultúrno-informačného centra Trenčín.Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: trencin.sk