FOTO: Toto už naozaj prehnali. Vyčíňanie mládeže na pietnom mieste nezostalo bez odozvy


FOTO: Toto už naozaj prehnali. Vyčíňanie mládeže na pietnom mieste nezostalo bez odozvy
Galéria: 4 fotky
Foto: archív obec Podolie

Hotovú spúšť po sebe zanechala počas niekoľkých dní mládež v obci neďaleko Nového Mesta nad Váhom. Informovala o tom obec Podolie na svojich stránkach a nespratníkom poslali aj riadne štipľavý odkaz.

Drahá mládež! Veľmi pekne vám ďakujeme za to, ako sa “staráte” o cudzí majetok. Vy sa smejete, ale ostatní smútia a predpokladáme, že aj vaši rodičia. Prečo? Pretože nemáte úctu k ničomu a asi ani k nikomu! A presne takú úctu budeme mať my k vám. Keď vám nevadí, že poškodzujete cudzí majetok a už vôbec nemáte úctu ani k pietnemu miestu akým je cintorín a dom smútku, tak to je na veľké zamyslenie,“ uverejnila obec.

Nespratnej mládeži zároveň vedenie obce odkázalo: „Touto cestou vyzývame, aby prišli za pánom starostom 4 osoby, ktoré sú strojcami toho čo urobili. Popísanie 29.8.2023 v čase približne o 23 hodine majú na svedomí chalan a dievča, ktorí prišli na aute. Zničenie zvodov v sobotu 9.9.2023 v čase približne o 23 hodine urobili dvaja chlapci, ktorí si dokazovali svoju silu,“ doplnila obec s tým, že za besnením mládeže na pietnom mieste nebol alkohol.Prečítajte si viac: