Trenčianska radnica pred začiatkom novej hokejovej sezóny prináša dobré správy


Foto: Trenčianska radnica pred začiatkom novej hokejovej sezóny prináša dobré správy Foto: archív mesto Trenčín

Hokejová sezóne v Trenčíne už klope na dvere. Ako informovalo mesto Trenčín na svojich stránkach, trenčianski hokejisti odohrajú prvý domáci zápas už túto nedeľu. „Dukla Trenčín odohrá v nedeľu 17. septembra 2023 prvý domáci zápas nového ročníka slovenskej hokejovej extraligy. Jej súperom bude o 17.00 hodine HK Poprad,“ upresnila samospráva s tým, že počas novej hokejovej sezóny bude pre fanúšikov zabezpečený posilový spoj Mestskej hromadnej dopravy, na ktorom sa dohodlo mesto s dopravcom.

„Fanúšikovia môžu po skončení zápasov využiť posilový autobusový spoj z hokeja od Zimného štadióna Pavla Demitru na sídlisko Juh. Autobus bude pristavený po ukončení zápasu na zastávke Zimný štadión. Posilový spoj – linka č. 8 – bude zastavovať na všetkých zastávkach s konečnou na Ulici generála Svobodu,“ doplnila trenčianska samospráva.

„Ak musíte alebo potrebujete ísť na hokej autom, žiadame vás, aby ste parkovali na parkoviskách pri krytej plavárni a na Mládežníckej ulici pri bývalej Kolibe zdarma a na štadión prešli peši. Ďakujeme za zodpovedný a ústretový prístup,“ apelovala na záver radnica na hokejových fanúšikov.

Prečítajte si viac: