Dobrý bazár vás pozýva darovať veci na dobrú vec, priniesť ich môžete do piatka do 18:00


Foto: Dobrý bazár vás pozýva darovať veci na dobrú vec, priniesť ich môžete do piatka do 18:00 Foto: trencin.sk

Dobrý bazár v Trenčíne ešte stále čaká na príspevky od dobrých ľudí. Ešte v piatok 15. decembra v čase od 12:00 do 18:00 môžete do sídla Trenčianskej nadácie doniesť veci, ktoré sa budú počas bazára predávať. Výťažok z Dobrého bazára, ktorý sa uskutoční už v sobotu, 16. decembra na Mierovom námestí, poputuje na podporu predstavení pre deti v špeciálnych internátnych základných školách a v iných zariadeniach. 

„Zmyslom Dobrého bazára je darovať smiech deťom v špeciálnych internátnych základných školách, domovoch sociálnych služieb a liečebniach po celom Slovensku. Prostredníctvom divadelných predstavení ho do zariadení prinášajú Dr. Klauni už celých pätnásť rokov,“ informuje mesto Trenčín. 

Darovať môžete čokoľvek, napríklad knihy, CD, DVD, športové potreby, hračky, bižutériu, drobnú elektroniku, umelecké diela, domáce spotrebiče a podobne. Veci môžete priniesť do sídla Trenčianskej nadácie na Ulici kniežaťa Pribinu 3. 

V nadácii čakajú na veci od 12.00 do 18.00 hodiny až do piatka 15. decembra. Na inom čase sa môžete dohodnúť na tnn@trencianskanadacia.sk alebo na čísle 0903 175 863. 

„Veci budú predávať počas striebornej soboty 16. decembra od 10.00 do 18.00 hodiny na Mierovom námestí dobrovoľníci, členovia správnej rady nadácie, mím Vlado Kulíšek, klaun Adyno a tento rok aj Michal Kaščák,“ dopĺňa informácie mesto. 

Mesto, organizátori a Trenčianska nadácia vás srdečne pozývajú podporiť dobrú vec. 

Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: trencin.sk