FOTO: Známy lovec hradov radí: Toto je 20 nenáročných tipov na výlet po Slovensku


FOTO: Známy lovec hradov radí: Toto je  20 nenáročných tipov na výlet po Slovensku
Galéria: 21 fotiek
Foto: FB/lovec hradov

Leto, prázdniny, dovolenky. Nemáte ešte plány na voľné dni? Najslávnejší slovenský lovec hradov z Trenčianskeho kraja vybral 20 najzaujímavejších miest, ktoré zvládnu aj rodinky s malými deťmi.


„Sú to už, alebo ešte len 2 roky, čo pravidelne uverejňujem na moju stránku fotografie, tipy na výlety, zážitky z ciest, memečka, video blogy. Povedal som si, že svoj život zmením a začal som vo svojich 32 rokoch cestovať,“ prezradil Lukáš Maleček s tým, že sa zameral na hrady a zámky. A nielen tie slovenské, ale aj zahraničné.

Ako Lukáš prezradil, cestoval aj predtým, posledné roky tým žije ale celá jeho celá rodina. „Myslím, že z mojich príspevkov je vidieť, že sa na nič nehráme a len si užívame život po svojom. Snažíme sa ten náš voľný čas, ktorého je strašne málo využiť naplno,“ doplnil L. Maleček.  O svojich zážitkoch a skúsenostiach sa Lukáš v najbližších dňoch podelí 27.júla. o 19.30 hodine na hrade Liptovský Hrádok, kde bude mať cestovateľskú besedu spojenú s prezentáciou a potom 30. júla od 11.00 hodine na hrade Tematín.

Okrem toho pre svojich fanúšikov vybral 20 zaujímavých a pekných miest zo Slovenska pre všetky vekové kategórie. Patrí medzi ne napríklad Topoľčiansky hrad, či jeho rodný Trenčín, alebo jeho srdcovka Uhrovec, či Hrušov alebo jeden z najväčších hradov na Slovensku zo Spiša. Všetkých 20 tipov nájdete vo fotogalérii.

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmoPrečítajte si viac: