Videli ste kolíziu cyklistov medzi obcami okresu Nové Mesto nad Váhom? Polícia hľadá svedkov


Foto: Videli ste kolíziu cyklistov medzi obcami okresu Nové Mesto nad Váhom? Polícia hľadá svedkov Foto: Facebook/Polícia SR - Trenčiansky kraj

Dopravní policajti z Nového Mesta nad Váhom objasňujú dopravnú nehodu, ku ktorej došlo minulý týždeň v stredu 21. júna v čase o 22:15 hod. v katastri obce Častkovce.

Zrážka sa odohrala na komunikácii v blízkosti cesty druhej triedy č. II/504, ktorá sa nachádza medzi spomínanou obcou Častkovce a obcou Podolie v okrese Nové Mesto nad Váhom.

Pri uvedenej dopravnej nehode došlo k zrážke dvoch oproti jazdiacich cyklistov a následnému zraneniu jedného z nich,“ uvádza polícia Trenčianskeho kraja v príspevku na sociálnej sieti.

Policajný zbor žiada prípadných svedkov dopravnej nehode, aby relevantné skutočnosti, ktoré by mohli prispieť k objasneniu prípadu, nahlásili na linku 158, prípadne na telefónne číslo 096124 3520.

Políciu môžete kontaktovať tiež osobne na najbližšom policajnom oddelení alebo v súkromnej správe na Facebooku polície Trenčianskeho kraja po kliknutí SEM.


Prečítajte si viac: